0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • 0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Tavo drugeliai

  Sveiki, padėsiu Jums išsirinkti Tavo drugelį

  žiūrėkite VIDEO

  Tavo drugelis – Jūsų pėdų įamžinimas ant drobės. Komplekte: drobė su unikaliu drugelio kūnu, dažai pėdutėm, blizgučiai, atvirukas su instrukcija ir visa tai supakuoju kaip dovaną.

   
  Visų pirma išsirinkite ar Tavo drugelius piešite ant atskirų drobių ar ant vienos, porai skirtos drobės. Piešiant ant atskirų drobių gautus paveikslus galite kabinti horizontaliai arba vertikaliai, patys pasirinksite paveikslų poziciją ant sienos.
   
  Tavo drugeliai – puiki dovana įvairiausiomis progomis: žmonos ar vyro ar antros pusės gimtadienio, Mamos ir Tėčio gimtadienio, močiutės ir senelio gimtadienio, jubiliejaus, Kalėdų, Valentino dienos, Boso dienos o galite dovanoti ir be progos. Taip pat, Tavo drugeliai – originali interjero detalė Jūsų namam.
   
  Mano akimis žiūrint svarbiausia tai, kad tai nuostabus laikas praleistas kartu piešiant. Visada sakau:
   – Jei drugelius piešite tik dviese, pasiruoškite šiek tiek intymią aplinką ir patys nustebsite kaip tai jauku, miela ir smagu. Prisilietimas prie žmogaus, o ypatingai jo pėdų simbolizuoja visišką kito žmogaus priėmimą. Skirkite tam laiko ir mėgaukitės procesu!!! Spalvingų drugelių ir įsimintinų akimirkų piešiant!!!
   
  P.S. Komentare būtinai nurodykite kiekvieno žmogaus batų išmieras, pagal tai nupiešiu drugelių kūnus.

  Norite daugiau drugelių?

  Pasižvalgykite toliau!

  Dalintis per:

  2022 garbanota.lt Visos teisės saugomos