0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • 0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Tavo šeimos drugeliai

  Sveiki, padėsiu Jums išsirinkti Tavo šeimos drugelį

  žiūrėkite VIDEO

  Tavo šeimos drugeliai – visų šeimos narių pėdų įamžinimas ant drobės. Komplekte: drobė su unikaliais drugelio kūnais, dažai pėdutėm, blizgučiai, atvirukas su instrukcija ir visa tai supakuoju kaip dovaną.
  Visų pirma išsirinkite ar Tavo šeimos drugelius piešite ant atskirų drobių ar ant vienos – šeimyninės. Jei piešite ant atskirų: rinkitės Tavo drugeliai – suaugusiem, o vaikam rinkitės iš skilties – Tavo vaiko drugeliai. Piešiant drugelius ant atskirų drobių gautus paveikslus labai patogu kabinti ant sienos. Galite patys rinktis eigą kaip kabės drugeliai, galite juos kabinti horizontaliai arba vertikaliai.

  Jei piešite ant vienos drobės rinkitės pagal pėdos išmierą ir asmenų skaičių. Komentare būtinai nurodykite kiekvieno šeimos nario batų išmieras, pagal tai nupiešiu drugelių kūnus.

  Tavo šeimos drugeliai – puiki dovana įvairiausiomis progomis: Krikštynų, vaiko gimtadienio, Mamos gimtadienio, Tėčio gimtadienio, močiutės ar senelio gimtadienio, jubiliejaus, Kalėdų, Mamos dienos, Tėčio dienos, o galite dovanoti ir be progos. Taip pat, Tavo šeimos drugeliai – originali interjero detalė Jūsų namam.
  Mano akimis žiūrint svarbiausia tai, kad tai nuostabus laikas praleistas kartu piešiant. Visada sakau:

  – Įtraukite visus šeimos narius. Tėčiai dažnai pasyvūs šiuo klausimu, bet Jūs pakalbinkite gražiai ir pamatysite kaip bus smagu – pažadu!!! Pieškite vieni kitiem ant pėdų, skirkite tam laiko ir mėgaukitės procesu!!! Spalvingų drugelių ir įsimintinų akimirkų piešiant!!!

  Norite daugiau drugelių?

  Pasižvalgykite toliau!

  Dalintis per:

  2022 garbanota.lt Visos teisės saugomos