0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • 0
 • Krepšelyje nėra produktų.

 • Tavo vaiko drugeliai

  Sveiki, padėsiu Jums išsirinkti Tavo vaiko drugelį

  žiūrėkite VIDEO

  Tavo vaiko drugelis – vaiko pėdučių įamžinimas ant drobės. Komplekte: drobė su unikaliu drugelio kūnu, dažai pėdutėm, blizgučiai, atvirukas su instrukcija ir visa tai supakuoju kaip dovaną.
  Tavo vaiko drugelis 20 x 20 cm – skirtas iki 3 metų vaikam.
  Tavo vaiko drugelis 24 x 30 cm – skirtas vyresniem vaikam (tinka iki 43 batų išmieros).
  Dvigubas Tavo vaiko drugelis – skirtas dviem vaikam. Vienas drugelis bus mažesnis, kitas didesnis. Jei Dvigubas Tavo vaiko drugelis skirtas dvyniam, drugelio kūnai bus vienodo dydžio.
  Tavo vaiko drugelis 30-90 cm 3 – 4 vaikam. Skirtas 3 ar 4 vaikam. Komentare nurodykite kiekvieno batų išmieras, pagal tai nupiešiu drugelių kūnus.

  Tavo vaiko drugelis – puiki dovana įvairiausiomis progomis: Krikštynų, vaiko gimtadienio, Mamos gimtadienio, Tėčio gimtadienio, močiutės ar senelio gimtadienio, Kalėdų, palankynų, „Babyshower“, Mamos dienos, Tėčio dienos, o galite dovanoti ir be progos. Taip pat, Tavo vaiko drugelis originali interjero detalė Jūsų namam.
  Mano akimis žiūrint svarbiausia tai, kad tai nuostabus laikas praleistas kartu piešiant. Visada sakau:

  – Įtraukite visus šeimos narius. Tėčiai dažnai pasyvūs šiuo klausimu, bet Jūs pakalbinkite gražiai ir pamatysite kaip bus smagu – pažadu!!! Skirkite tam laiko ir mėgaukitės procesu!!! Spalvingų drugelių ir įsimintinų akimirkų piešiant!!!

  Norite daugiau drugelių?

  Pasižvalgykite toliau!

  Dalintis per:

  2022 garbanota.lt Visos teisės saugomos